PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521352}

Uprowadzona Alice Creed

The Disappearance of Alice Creed
6,4 10 164
oceny
6,4 10 1 10164
6,9 7
ocen krytyków
Uprowadzona Alice Creed
powrót do forum filmu Uprowadzona Alice Creed

Oglądanie tych dwóch nieudaczników z problemami emocjonalnymi często wywoływało niepowstrzymywalne śmiechy na widowni...bo coś co miało być mega poważne wyglądało przekomicznie.
Jeśli chcecie się ponudzić i pośmiać zaledwie kilka razy (duszenie nogą, przez nagiego napastnika ;)) to zapraszam. Dla mnie to jednak strata czasu, nic zaskakującego, nowego, a już na pewno nie jest to trzymająca w napięciu historia. Chyba, że w napięciu typu "kiedy koniec!" ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
paratrooper87

zgadzam się.... zapowiadało się całkiem nieźle a wraz z rozwijaniem sie akcji robiła się z tego z coraz większa żenada... ;|

zna ktoś filmy o podobnej tematyce, ale bardziej profesjonalne?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
edyta666

polaczki w akcji

ocenił(a) film na 8
Justyna_0288

Haha, taaa. "Co myslisz o Skazanych na Shawshank?" "Nie ogladam beznadziejnych filmow z pedałami :(!" ;).

ocenił(a) film na 3
Justyna_0288

Pewnie jest dumna ze swojej heteroseksualnej profesji w wersji hard.

ocenił(a) film na 7
alternatywa

w pełni się zgadzam, wszyscy porywacze jakich znam są profesjonalni, a już na pewno to nie geje!

Innna

co się tak tych gejów uczepiliście...ja tylko zauważyłam, że film był według mnie po prostu nudny i ten kto go nie obejrzy wg mnie nie straci zupełnie nic!

ocenił(a) film na 7
alternatywa

..no przecież muszą w jakiś sposób udowodnić że są polakami z krwi i kości.

ocenił(a) film na 6
alternatywa

Ja byłem zachwycony tym wątkiem, pominąwszy konieczność przewinięcia obrzydliwej sceny.
Brawa dla reżysera, scenarzysty, producenta i aktorów za odwagę. W dzisiejszych czasach trzeba mieć jaka, żeby pokazać na ekranie pederastę jako postać negatywną.

ocenił(a) film na 7
aklekot

Fakt, za to należy się uznanie dla reżysera.

aklekot

Przecież tu nie było pederastów (pederastia = pociąg do młodych chłopaków, a nie do dorosłych facetów)!

Innna

Noo! Ja też znam paru profesjonalnych porywaczy. A jeden był nawet kobietą... w ciąży...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones