PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95643}

Kameleon: 2001

The Pretender 2001
7,0 430
ocen
7,0 10 1 430
Kameleon: 2001
powrót do forum filmu Kameleon: 2001

Oglądanie tego filmu bez wcześniejszej znajomości serialu nie ma kompletnie sensu. Film mnie tylko zirytował. Irytowała mnie od początku: 1. drewniana gra aktorów; 2. nienaganna - niezależnie od wydarzeń - fryzura panny Parker (ani jednego odstającego włosa), jej ubrania - tak, króciutkie spódniczki i mega obcasy są w sam raz na akcję w terenie oraz ni to ironiczne, ni to śmieszne jej uwagi i komentarze; 3. scena, gdy pan Lyle ostrzelał puste łóżko - ani zasłona ani łóżko nie miały śladów po kulach; 4. ale najbardziej wnerwiła mnie scena, gdy panna Parker "przyciskała" pana Lyle'a, wyżywając się na jego kciuku. Jakież to było straszne. Dorosły mężczyzna mający do dyspozycji drugą sprawną rękę oraz dwie nogi nie dał rady babce ściskającej go za palca. Z barana mógł ją nawet walnąć.
Moja ocena 4/10.

ocenił(a) film na 1
kruk13

Ja oglądałam film bez znajomości serialu (nawet nie wiedziałam o istnieniu takowego) i przyznaję, że z filmu niewiele rozumiałam - nie mogłam się połapać, kto z kim trzma i kto jest przeciwko komu... Chyba rzeczewiście jak ktoś nie zna serialu, to nie ma po co oglądać pełnometrażówki...

DamaMarcia

Dokładnie, wersja ta wyszła też 2 dwóch oddzielnych częściach jak kolejne 2 odcinki, można powiedzieć, że 5 sezonu. Szkoda jednak, że znalazłem w nim wielką niejasność, ale tutaj nic nie zdradzę bo i tak nie zrozumiecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones