PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1253}

Fargo

7,6 113 844
oceny
7,6 10 1 113844
8,3 42
oceny krytyków
Fargo
powrót do forum filmu Fargo

ZAWIEDZONY

użytkownik usunięty

Film poniżej przeciętnego. Ocena za wysoka i oscary nie zasłużone. Na prawde nie rozumiem jak Frances McDormand mogła dostać za to oscara - pomyłka.

ocenił(a) film na 9

Film świetny, ale nie dla każdego widza.

ocenił(a) film na 9

Idiotyczny i nierzetelny komentarz z błędami. Piszesz, że "Film poniżej przeciętnego", po czym wystawiasz ocenę 7. Słownik też się kłania: niezasłużony i naprawdę. O Oskarach nie wspomnę. Wstyd.

yag12

dziś oglądałem ten film i co do oceny to do załozyciela tematu mimo ze nie włada po prawną polszczyzną to mniej więcej wiem o co mu chodzi,,, film nudny ,bardzo przewidywalny, ciągnie się w nieskonczoność, mało akacji do tego,, az tymi Ascarami to przesadzili to ale co rok je przyznają i moze w 1996 roku nic akurat nie kręcili tylko pare filmów powstało to musieli komuś dać te oscary dla picu.....
film tylko ratuje ze to prawdziwa historia pokazana na ekranie. za to daje 3 na 10
bo gdyby nie oparty film na faktach to dałbym 2
i to tylko dlatego 2 a nie 1 ze sceny w salonie samochodywym były całkiem niezłe

ocenił(a) film na 9
konradek007

ty to poważnie piszesz, czy jaja sobie robisz?

yag12

taki nudny ten film był zes mi teraz o nim przypomniał jak weszłem na filmweb ze go oglądałem 2 dni temu,, to juz oczymś świadczy bo dobre filmy to zapamiętuje na długo długo.... a ten to ledwo sobie przypomniałem ze go oglądałem dwa dni temu....

ocenił(a) film na 9
konradek007

jesteś półgłówkiem, ale jak widzę dobrze ci z tym, tak trzymaj

ocenił(a) film na 2
konradek007

to nie jest film na faktach. Bracia Coenowie udzieli w wywiadzie kilka lat temu że to nie było na faktach. Tak piszę na angielskiej wikipedii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones