PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1253}

Fargo

7,6 114 047
ocen
7,6 10 1 114047
8,3 43
oceny krytyków
Fargo
powrót do forum filmu Fargo

Chyba chodzi o ten sam zabieg jaki zastosowano w filmie "Plan doskonały".
Ani to komedia ,ani poważny film. Dziwnie wyszło ,ale dobrze.

ocenił(a) film na 4

ja w ogóle nie wiem co to jest .......4/10
morderstwo tylu osób, baba w 8 miesiącu sprawę prowadzi:/

Maverick0069

W siódmym.

ocenił(a) film na 4
Evangarden

ginekolog?

Maverick0069

Nie, uważny widz mający elementarną wiedzę z biologii. W ostatniej scenie filmu Marge mówi, że zostały jej jeszcze 2 miesiące, więc jakim cudem może być w 8. miesiącu ciąży?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Maverick0069

9-2=7. Widzę, że z matematyką też kiepsko. Nie można być w ósmym miesiącu ciąży, jeśli do porodu zostały całe dwa miesiące - jak sam słusznie zauważyłeś, ósmy i dziewiąty.

Zresztą, durniem nazywa mnie osoba, która - jak widać po pierwszym zdaniu napisanym przez nią w tym temacie - kompletnie nie zrozumiała tego filmu, choć taki znowu zawiły on nie był.

http://www.filmweb.pl/film/Fargo-1996-1253/discussion/Przera%C5%BCa+mnie+to%2C+% C5%BCe+ludzie+kompletnie+nie+rozumiej%C4%85+tego+filmu,1355041 - Polecam, wartościowa lektura.

ocenił(a) film na 4
Evangarden

brak słów..... nie ma o czym dyskutować...
pozdrawiam

Maverick0069

Nie ma to jak samokrytyka.

Evangarden

Czy to ma znaczenie w którym miesiącu była? 6/7/8/---> w tych miesiącach raczej nie powinno się pełnić służby na stanowisku szeryfa................a już ta scena gdy bohaterka zobaczyła brązowy, podejrzany, poszukiwany wóz i postanowiła sama wymierzyć sprawiedliwość czyste szaleństwo i nieodpowiedzialność gdy pod serduchem nosi się dziecko. I cóż, zgadzam się z Maverick0069, że coś tutaj dziwnie wyszło.

kroolykaa

Ja tylko podałem fakt z filmu. Nie kazałem nikomu się z nim kłócić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones