PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1253}

Fargo

7,6 114 047
ocen
7,6 10 1 114047
8,3 43
oceny krytyków
Fargo
powrót do forum filmu Fargo

Komedia?

ocenił(a) film na 8

Film według mnie nie jest zły, ale kategoria: Dramat i Thriller jakoś mi nie pasuję. Bardziej
komedia... Nie wiem oprócz tych 3 zabójstw i robienie mielonego z Carl'a (i nawet to się trochę
wydaje śmieszne), to raczej tego Dramatu nie czuje, nawet porwanie Jean wydaje się zabawne i to
jeszcze yeah ja yeah ja... I w sumie mnie to dziwi, że ten film jest podobno na faktach, serial mi się
bardziej spodobał niż ten film.

ocenił(a) film na 10
JimboYCS

Film nie jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Informacja ta to celowy zabieg twórców. Zresztą na koniec filmu pojawia się odwrotna wiadomość (czyt. historia została wymyślona). Wszystkie te wydarzenia były tak niedorzeczne a mimo to dałeś się nabrać i uwierzyłeś w to, że życie napisało ten scenariusz. Czyż to nie jest genialne? Tak, tak ja też dałem się nabrać, dlatego jeszcze bardziej doceniam ten film.

ocenił(a) film na 6
Leworeczny

Genialne chyba nie bo na świecie dzieją się takie rzeczy o którym nam się nawet nie śni.

JimboYCS

Komedia?
trzeba mieć kiepskie poczucie humoru by śmiać się na takim nedznym filmie.

ocenił(a) film na 8
Pogromca_nolifow

Wow, komuś się film nie spodobał to od razu spamuje całe forum Fargo... Hohoho

JimboYCS

tak, bo straciłem sporo czasu na to badziewie i chcę ostrzec innych.

ocenił(a) film na 8
Pogromca_nolifow

To nie oznacza, że komuś się nie spodoba, bo to nawet fajny film.

JimboYCS

nie, nie jest fajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones