PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1253}

Fargo

7,6 114 047
ocen
7,6 10 1 114047
8,3 43
oceny krytyków
Fargo
powrót do forum filmu Fargo

Film, który wieje nudą, a w dodatku ciągnie się jak guma do żucia. Koneser filmowy ocenia
Fargo - 3/10

ocenił(a) film na 9
KoneserFilmowy

Film jest kapitalny. Najlepszy film braci Coen. Kwintesencja ich stylu. Ani chwili nudy! Koneser kina crimson80 daje 9/10!

crimson80

Szanuje Twoje zdanie!

użytkownik usunięty
KoneserFilmowy

Koneser kina manypakiao7 również daje 9/10, choć najlepszym filmem Coenów jest ''To nie jest kraj dla starych ludzi'' 10/10

ocenił(a) film na 9
crimson80

Nie znoszę gumy do żucia ale uwielbiam krówki ciągutki - 9/10 !!!

ocenił(a) film na 8
KoneserFilmowy

Żadni z was koneserzy, tylko jakieś pionki... Koneserzy się znaleźli.

Nabrut

Tylko dlatego, ze jesteś pionkiem nie znaczy, że możesz hejtować koneserów filmowych:)

ocenił(a) film na 8
KoneserFilmowy

Czytaj uważnie, a potem odpowiadaj na moje posty.
Jestem ciekawy jak działasz w dziedzinie filmu... Może roznosisz plakaty z Linsdy Lohan?

Nabrut

Roznosze z toba w roli glownej. Taki ladny pajac widnieje na tym plakacie.

ocenił(a) film na 8
KoneserFilmowy

Ale inteligencją się wykazałeś... Nie przejmuj się, jak dobijesz piętnastki, to dowcip ci się może wyostrzy.

KoneserFilmowy

wracaj do transforemsow i nie bądź żAłosny, wspaniAŁY film !! POLECAMMM

Mothyff

Widzę, że jakiś uraz z dzieciństwa komuś pozostał. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

KoneserFilmowy

skoro film dostaje oskara za scenariusz a tobie się nie podoba to jesteś jednak kiepskim koneserem dzieciaczku...

Mothyff

O matko! Film dostał oskara i już należy się nim zachwycać! Tak samo jak reszta tego dziadostwo - The Hurt Locker. W pułapce wojny (6 Oskarów), Jak zostać królem (4 Oskary). Skończ się najpierw bawić w piaskownicy, a później przyjdź trollować na FW smarkaczu.

KoneserFilmowy

bardzo ciekawy i wciągający film, nie rozumiem jak może się komuś nie podobać, ja lubię tego typu filmy, ty być może wolisz produkcje typu avatar.. nie mnie to oceniać...

ocenił(a) film na 10
KoneserFilmowy

Masz w ulubionych "Ludzką stonogę",a oceniasz "Fargo"?Odpuść sobie.

ocenił(a) film na 9
KoneserFilmowy

Koneser filmowy z ciebie.... zaiste........... buhahahaha :D

KoneserFilmowy

jaki koneser taka ocena...

użytkownik usunięty
anuta

oraz... jaki kraj taki Bond :)

czyżbyś miał coś do 07?:P

ocenił(a) film na 4
KoneserFilmowy

Podbiję... bo film strasznie mnie wynudził.

Najpierw pomyślałem, że może nieuważnie oglądałem, coś przeoczyłem i film ma drugie dno. Przed oceną postanowiłem więc poczytać co mają do powiedzenia filmwebowicze i co? Nigdzie nie widzę wątku tłumaczącego zawiłości i drugie dno tego filmu (fakt, tylko dwie strony najnowszych wpisów przejrzałem) - czyżby nic nie było poza tym co zobaczyłem? Przewidywalny, nudny, nie śmieszył a raczej wprowadzał w zażenowanie (rozmowy z teściem...) po prostu słaby. Na pewno wysoko można ocenić muzykę. Zdjęcia też niczego sobie, ale fabuła, dialogi...

Cóż... kolejny film braci Coen i znów słaby. Miałem nadzieję zobaczyć coś jak "Człowiek którego nie było" a zobaczyłem wierną kopię "To nie kraj dla starych ludzi" - sądząc po ocenach jakichś odbiorców te filmy znajdują, ale nie rozumiem co się w nich podoba że dają 10tki przez co średnia wychodzi tak wysoka.

ocenił(a) film na 7
ad4mm

Jak już to "To nie jest kraj dla starych ludzi" może być kopią "Fargo" Nie mam nic do twojego zdania, ale z czystej logiki film starszy nie może być kopią filmu nowszego:)

ocenił(a) film na 4
lukasz12548

Racja, mój błąd - jak pisałem to z automatu powstało zdanie zapewne zasugerowane kolejnością w jakiej ja oglądałem te filmy, a dat powstania nie sprawdziłem. Grunt, że na przesłanie wypowiedzi to nie wpływa. A, że autorzy obu produkcji Ci sami, to też nikogo bezczelnie o plagiat nie pomówiłem :) Dzięki za poprawienie.

ocenił(a) film na 10
KoneserFilmowy

KONESER-SRESER!!!

ocenił(a) film na 7
KoneserFilmowy

No przecież to świetny film no co ty Koneser zmień nick lepiej

ocenił(a) film na 6
KoneserFilmowy

Ja ujmę to tak: ewidentnie nie jestem fanem twórczości braci Coen. Jedyny ich film, który mi się podobał to "Hudsucker proxy". Podczas oglądania "Fargo" wynudziłem się jak mops, podobnie podczas oglądania "To nie jest kraj dla starych ludzi". Pamiętam, że podczas oglądania "Tajne przez poufne" zaśmiałem się raz, choć zdaniem fanów twórczości braci Coen film jest arcyzabawny. Doceniam ich twórczość, aczkolwiek jest ona zdecydowanie nie dla mnie.

ocenił(a) film na 6
KoneserFilmowy

Film do połowy dobry potem uchodzi z niego powietrze i niczym nie zaskakuje. 6/10. Polecam serial z 2014 roku o niebo lepszy.

ocenił(a) film na 10
Bestia

zarówno film jak i serial 10/10 - to oczywiste

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones