PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1253}

Fargo

7,6 114 047
ocen
7,6 10 1 114047
8,3 43
oceny krytyków
Fargo
powrót do forum filmu Fargo

Kto jeszcze nie obejrzał, niech koniecznie to zrobi!

maciekges

Zamierzam :) Czuję, że szykuje się świetny, niedoceniony film. Niedawno oglądałem "Hanna" na Hbo - też mnie pozytywinie zaskoczył. Klimat mrozu i zamieci + lekka gangsterka może być niezła.

ocenił(a) film na 9
pele852456

Po seansie podziel się wrażeniami. Film jednak różni się od "Hanny", szczególnie pod względem dynamiki.

ocenił(a) film na 8
maciekges

Przez przypadek na film natrafiłem w TV, ale i tak miałem go w planach obejrzeć.
Zdaje się, że śnieg i ogólnie pogoda idealnie odzwierciedlają atmosferę filmu. Mimo, że jest w nim sporo scen brutalnych, może i komicznych, to tempo nie jest zabójcze, wręcz śmiem twierdzić, że całość jest z lekka melancholijna, acz nienudna. Muszę napomknąć, że Fargo przypomina stylem dzieła Tarantinom, jednak cała estetyka i wydźwięk jest nieco inny. Podobała mi się praca kamery, sposób narracji, wielowątkowość, z kolei minusami są brak muzyki oraz niekiedy niemrawe dialogi- film miał potencjał, ale nie posiada tej bożej tarantinowskiej iskry. 7/10

ocenił(a) film na 8
merdevsky

Ja podnosłem twoją ocenę o oczko, bo niesamowicie urzekły mnie smaczki, taki tycie elementy, które znacznie wpływają na odbiór - po prostu miodzio. Technicznie też ideał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones